0531 269 88 90

0212 493 45 26

İSTANBUL FORKLİFT KİRALAMA HİZMETİ
 • FORKLİFT KİRALAMA

  İstanbul'nın her noktasında devamlı destek alabileceğiniz, Forklift Kiralama Firması olarak her an hizmetinizdeyiz. Bir telefon ile bize ulaşıp güven hissedebileceğiniz güleryüzlü ekibimizi ayağınıza kadar gönderir ve tüm sorunlarınızı hallederiz.

  DEVAMI
 • KOLAY ÖDEME

  Forklift Kiralama Firması olarak öncelikli hedefimiz hiç kuşkusuz müşteri memnuniyetidir. Forklift Kiralama işleminin ardından ödemelerinizi nakit olarak yapamıyorsanız hiç telaş etmeyin, uygun ödeme koşulları için müşteri danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  DEVAMI
 • 7/24 DESTEK

  7/24 telefonla bize ulaşabilir forklift kiralama kiralama hizmeti ile ilgili destek alabilirsiniz. Sorunlarınız için servis talebinde bulunabilirisiniz.


  0212 493 45 26

  DEVAMI

HOŞGELDİNİZ


İstanbul Forklift Kiralama firması olarak satış ve kiralama hizmetini İstanbul'un tüm ilçelerinde sunmaktayız. Forklift kiralama bir işletmenin iş hacmini arttırırken maliyet hesaplamalarında da kazanç sağlamasını sağlar. Kısa ve saatlik işlerde büyük meblağlar ödeyerek forklift satın almaktansa, işin yapısına ve iş hacmine uygun tonajda Forklift kiralama en doğru seçim olacaktır. Süreklilik gösteren bir iş profiliniz var ise işin süresini göz önüne alarak uzun süreli kiralamalar yapmanız daha verimli olacaktır. Bakım ve ekipman maliyetleri firmanızın kazanç hanesine büyük ölçüde yarar sağlayacaktır.

İstanbul'nın hemen hemen bir çok ilçesinde, yılların birikimi ve tecrübeli teknik ekip ile sürekli hizmetinizdeyiz.

Bir telefonla yanınızdayız. 0212 493 45 26 - 0531 269 88 90 numaralı telefonlardan bize ulaşarak, forklift kiralama cihazlarının satış ve kiralama hizmetini alabilirsiniz. İstanbul'nın her bölgesini ağ gibi saran güçlü teknik ekibi bünyesinde barındıran forklift kiralama firmamız her geçen gün daha da güçlenmekte, siz değerli müşterilemize daha iyi hizmeti hedeflemektedir.

FORKLİFT KİRALAMA SERVİS HİZMETİ

İstanbul'nın bir çok ilçesinde sürekli hizmetinizdeyiz.

Forklift Kiralama cihazlarınızla ilgili sorunlarda veya bakım günü geldiğinde telaş etmeyin. Hemen arayın! ve size en yakın servisimizi yönlendirelim. Forklift Kiralama cihazlarınızla ilgili tüm sorunlarda size yardımcı olalım.
0212 493 45 26